Wspaniały wystep wrocławskich judoków na mistrzostwach polski juniorów w opolu


7 medali zdobyli wrocławscy judocy podczas Mistrzostw Polski Juniorów w Opolu w dniach 23-24.03. Tytuły mistrzowskie wywalczyła Kinga Klimczak (Praesidium Wrocław) w kategorii 52 kg oraz Michał Walenciak (Juvenia Wrocław) w kategorii 100 kg. Województwo Dolnośląskie w klasyfikacji medalowej zdobyło 3 miejsce.

Drugiego dnia mistrzostw bezpośrednio po turnieju indywidualnym nasza reprezentacja rywalizowała o tytuł mistrzowski w turnieju drużynowym mixed team województw. Niestety w walce o brązowy medal reprezentanci Dolnego Śląska ulegli drużynie Śląsk 2 zajmując tym samym 5 miejsce.

Poniżej przedstawiamy wszystkich medalistów oraz zawodniczki i zawodników, którzy zdobyli miejsca punktowane.

Gratulacje dla zawodników i trenerów.

I miejsce Michał Walenciak 100 kg (Juvenia Wrocław)

I miejsce Kinga Klimczak 52 kg (Praesidium Wrocław)

III miejsce Kamil Bartnikiewicz 55 kg (Juvenia Wrocław)

III miejsce Teodor Bogdański 66 kg (Juvenia Wrocław)

III miejsce Marcin Walenciak +100 kg (Juvenia Wrocław)

III miejsce Klaudia Borowiec 48 kg (Juvenia Wrocław)

III miejsce Nikola Figiel 52 kg (Winner Wrocław)

V miejsce Antoni Romanik 60 kg (Juvenia Wrocław)

V miejsce Stanisław Romanik 60 kg (Juvenia Wrocław)

V miejsce Oliwier Nowok 66 kg (KS AZS-AWF Wrocław)

V miejsce Aleksy Caliński 73 kg (KS AZS-AWF Wrocław)

V miejsce Kacper Łempicki 73 kg (Juvenia Wrocław)

V miejsce Patrycja Rodziak +78 ( Juvenia Wrocław)

VII Maja Szymańska 70 kg (Juvenia Wrocław)

VII miejsce Jan Ejchart 100 kg (Winner Wrocław)