WSPANIAŁY SUKCES KINGI KLIMCZAK NA MISTRZOSTWACH EUROPY.


W dniu wczorajszym zawodniczka KS Praesidium Wrocław zdobyła srebrny medal podczas Mistrzostw Europy Juniorek w Tallinie. Zawodniczka z Wrocławia w I rundzie pokonała Denitsę Georgijevą z Bułgarii, następnie Lucę Mamirę z Węgier, a w półfinale wygrała z Włoszką Micaelą Sciacovelli. W finale Kinga walczyła z Serbką Nikoliną Nisavic. Serdecznie gratulujemy Kindze oraz Trenerom.