Wspaniałe wieści z CZARNOGÓRY.
Ogromny sukces odnieśli nasi juniorzy w czarnogórskiej Podgoricy podczas Pucharu Europy juniorek i juniorów. Kinga Klimczak (Praesidium Wrocław) we wspaniałym stylu zdobyła złoty medal, wykonując piękny rzut na ippon seoi nage w finale. W kategorii do 100 kg srebro wywalczył Michał Walenciak (Juvenia Wrocław). Wielkie gratulacje dla zawodników, Trenerów Patryka Jamińskiego, Radosława Zamęckiego oraz dla całego środowiska dolnośląskiego judo.


