TURNIEJ WARSZAWSKI ZA NAMI.


W miniony weekend odbył się prestiżowy turniej European Open (kiedyś nazywany Turniejem Warszawskim), podczas którego nie zabrakło naszych reprezentantów. Reprezentacja Polski zdobyła łącznie 4 medale. Złoto w pięknym stylu zdobyła Angelika Szymańska 63 kg oraz Paweł Drzymał 81 kg., a brązowe krążki Jakub Kurowski 60 kg oraz Aleksandra Kaleta – 52 kg.

Najlepiej spośród Dolnoślązaków spisała się Kinga Klimczak (KS Praesidium Wrocław), która dotarła do bloku finałowego, gdzie walczyła o brązowy medal. Ostatecznie Kinga zajęła V miejsce. Pozostali reprezentanci Dolnego Śląska w tym Paulina Szlachta 48 kg, Igor Błaszczak 60 kg, Anna Dyba 78 kg, Dawid Hypta 66 kg i Konrad Szatkowski odpadli w eliminacjach.