turniej warszawski przed nami
Już w najbliższą sobotę rozpocznie się turniej z cyklu European Open w Warszawie niegdyś znany pod nazwą „Turnieju Warszawskiego”.
Liczna 73 osobowa reprezentacja Polski wystąpi podczas tego mocno obsadzonego turnieju. Z pośród polskich reprezentantów, aż dziesięcioro to zawodnicy z Dolnego Śląska. Łączna liczba startujących to 497 zawodniczek i zawodników z 39 państw. Na warszawskim Torwarze wystąpią między innymi takie reprezentacje jak Francja, Niemcy, Gruzja czy Kanada.
W poprzednich edycjach tego turnieju z pośród reprezentantek dolnośląskiego judo na podium stawały Urszula Hofman – I miejsce 2020, Paulina Szlachta III miejsce 2022 czy Anna Dąbrowska. III miejsce 2020. Z pośród męskiej reprezentacji w ostatnich latach medale zdobywali: Damian Szwarnowiecki- III miejsce w 2022 r., Sebastian Marcinkiewicz – III miejsce 2022 i aktualnie już trener Łukasz Błach – III miejsce 2019.
Liczymy że w tym roku powiększy nam się grono medalistów słynnego i prestiżowego „Turnieju Warszawskiego”. Trzymajmy mocno kciuki 🙂
Poniżej lista naszych reprezentantów:
Paulina Szlachta 48 kg
Kinga Klimczak 52 kg
Oliwia Kutyła 52 kg
Anna Dyba 78 kg
Igor Błaszczak 60 kg
Piotr Zender 66 kg
Radosław Stroka 73 kg
Damian Szwarnowiecki 81 kg
Konrad Szatkowski 81 kg
Michał Walenciak 100 kg