SZCZĘŚLiWA PORTUGALIA DLA KINGI WOLSZCZAK
Kinga Wolszczak zdobyła brązowy medal podczas turnieju rangi Grand Prix w Portugalii. Zawodniczka Wojskowego Klubu Sportowego Śląska Wrocław w Odivelas stoczyła 5 pojedynków z czego 4 wygrała. W walce o brązowy medal pokonała w błyskawicznym tempie reprezentantkę Algierii Sonię Asselah. Tym samym Kinga przybliżyła się do zdobycia kwalifikacji olimpijskiej otrzymując 350 pkt. do rankingu olimpijskiego.

źródło: International Judo Federation, www.ijf.org