Srebro Kingi Wolszczak na Warsaw European Open 2026

Podczas turnieju Warsaw European Open 2026 świetny wynik osiągnęła Kinga Wolszczak, która wywalczyła 2. miejsce w kategorii +78 kg.
W zawodach rozegranych 14–15 marca w Warsaw reprezentantka Polski zaprezentowała bardzo dobrą formę, docierając aż do finału. Srebrny medal jest kolejnym potwierdzeniem wysokiego poziomu sportowego zawodniczki i ważnym sukcesem w międzynarodowej rywalizacji.
Turniej Warsaw European Open zgromadził wielu czołowych judoków z Europy i świata, a biało-czerwoni zakończyli zawody na 2. miejscu w klasyfikacji medalowej, zdobywając łącznie 11 medali.
Gratulacje dla Kingi Wolszczak oraz całej reprezentacji Polski za znakomity występ!