Srebro dla Michała walenciaka.
W miniony weekend poza seniorskimi sukcesami wrocławian odbył się również Puchar Europy Juniorów w portugalskim Portimao, podczas którego Michał Walenciak (Juvenia Wrocław) zajął wysokie 2 miejsce w kategorii -100 kg.
Gratulacje!!!
