Srebrny medal Kingi Klimczak w Podgoricy!
W dniach 7–8 marca 2026 roku w Podgoricy (Czarnogóra) odbył się turniej Podgorica Senior European Cup 2026. W zawodach bardzo dobrze zaprezentowała się Kinga Klimczak z klubu Praesidium Wrocław, która w kategorii –52 kg wywalczyła srebrny medal.
Po serii wymagających i emocjonujących pojedynków Kinga dotarła do finału turnieju, ostatecznie zajmując 2. miejsce na podium. To kolejny wartościowy wynik zawodniczki na międzynarodowej arenie i potwierdzenie jej wysokiej formy.
Gratulujemy Kinga świetnego występu i życzymy powodzenia w kolejnych startach!
