PUCHAR POLSKI SENIORÓW W BYTOMIU. TRZY MEDALE DLA DOLNEGO ŚLĄSKA
Dolny Śląsk wyraźnie zaznaczył swoją obecność podczas Pucharu Polski Seniorów w Bytomiu. Reprezentanci naszego regionu trzykrotnie stawali na podium krajowej rywalizacji.



Kacper Łempcki II miejsce w kat. 73 kg. Klub Juvenia Wrocław
Oliwia Kutyła III miejsce w kat. 57 kg. Klub AZS AWF Wrocław
Kinga Klimczak III miejsce w kat. 52 kg. Klub Praesidium Wrocław
Tuż za podium na V miejscu uplasowali się również Teodor Bogdański w kategorii 73 kg Juvenia Wrocław, oraz Anna Świtniewska w kategorii 63 kg. VII miejsce w kategorii 81 kg zajął Radosław Stroka z AZS AWF Wrocław.
Start w Bytomiu potwierdził aktywną obecność zawodników z Dolnego Śląska w rywalizacji seniorów na szczeblu krajowym. Reprezentanci regionu regularnie zaznaczają swoją obecność w czołówce turniejów ogólnopolskich, budując stabilną pozycję Dolnego Śląska w krajowym judo