NOMINACJE NA OOM WRĘCZONE.
W dniu wczorajszym podczas treningu przy ulicy Racławickiej zawodniczki i zawodnicy z Dolnego Śląska otrzymali z rąk Wiceprezesa DZJudo Trenera Zbigniewa Zamęckiego nominacje na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzięży. Przypomnijmy, że Dolnośląski Związek Judo jest współorganizatorem tego wydarzenia, które odbędzie się już w ten weekend w Trzebnicy w Gminnej Hali Widowiskowo-Sportowej im. Dolnośląskich Olimpijczyków przy ul. 3 Maja 6. Oficjalne otwarcie zawodów rozpoczyna się w sobotę o godz. 9.30. Zapraszamy serdecznie do kibicowania.
Poniżej skład naszej reprezentacji i krótka relacja fotograficzna z uroczystości.
Zdjęcia wykonał Bartłomiej Musz.
Kobiety
Herbut Julia 48 kg
Szyszka Dominika 48 kg
Calińska Lena 52 kg
Gościniecka Maria 52 kg
Kamińska Dominika 52 kg
Sznajder-Wituś Aleksandra 52 kg
Czupkowska Liwia 57 kg
Janusz Urszula 57 kg
Biega Zofia 63 kg
Krasińska Maja +70 kg
Mężczyźni
Mizura Antoni 46 kg
Niedośpiał Alan 46 kg
Sybistowicz Miłosz 50 kg
Drożdżyński Maciej 55 kg
Juras Filip 55 kg
Samstyko Miłosz 60 kg
Maśliński Wojciech 66 kg
Piktel Maksymilian 66 kg
Heil Adrian 66 kg
Jereszyński Maciej 73 kg
Pawłowski Grzegorz 73 kg
Michalski Zbigniew 81 kg
Sidyk Jakub 81 kg
Zacharewicz Anatol 81 kg
Samstyko Bartosz 90 kg
Stypuła Igor 90 kg
Kamiński Dawid +90 kg
Kucia Bruno +90 kg















