NOMINACJE NA OOM WRĘCZONE.


W dniu wczorajszym podczas treningu przy ulicy Racławickiej zawodniczki i zawodnicy z Dolnego Śląska otrzymali z rąk Wiceprezesa DZJudo Trenera Zbigniewa Zamęckiego nominacje na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzięży. Przypomnijmy, że Dolnośląski Związek Judo jest współorganizatorem tego wydarzenia, które odbędzie się już w ten weekend w Trzebnicy w Gminnej Hali Widowiskowo-Sportowej im. Dolnośląskich Olimpijczyków przy ul. 3 Maja 6. Oficjalne otwarcie zawodów rozpoczyna się w sobotę o godz. 9.30. Zapraszamy serdecznie do kibicowania.

Poniżej skład naszej reprezentacji i krótka relacja fotograficzna z uroczystości.

Zdjęcia wykonał Bartłomiej Musz.

Kobiety

 Herbut Julia 48 kg

Szyszka Dominika 48 kg

Calińska Lena 52 kg

Gościniecka Maria 52 kg

Kamińska Dominika 52 kg

Sznajder-Wituś Aleksandra 52 kg

Czupkowska Liwia 57 kg

Janusz Urszula 57 kg

Biega Zofia 63 kg

Krasińska Maja +70 kg

Mężczyźni

Mizura Antoni 46 kg

Niedośpiał Alan 46 kg

Sybistowicz Miłosz 50 kg

Drożdżyński Maciej 55 kg

Juras Filip 55 kg

Samstyko Miłosz 60 kg

Maśliński Wojciech 66 kg

Piktel Maksymilian 66 kg

Heil Adrian 66 kg

Jereszyński Maciej 73 kg

Pawłowski Grzegorz 73 kg

Michalski Zbigniew 81 kg

Sidyk Jakub 81 kg

Zacharewicz Anatol 81 kg

Samstyko Bartosz 90 kg

Stypuła Igor 90 kg

Kamiński Dawid +90 kg

Kucia Bruno +90 kg