międzynarodowe sukcesy dolnośląskich judoczek.


W miniony weekend zawodniczki reprezentujące wrocławskie kluby judo zdobyły 2 brązowe medale podczas Otwartego Pucharu Europy Seniorek we Włoszech oraz Pucharu Europy Kadetek na Węgrzech.

Paulina Szlachta (KS AZS-AWF Wrocław) zdobyła brązowy medal w kategorii -48 kg w trakcie European Open w Conegliano (Włochy). Przypomnijmy, iż Paulina stawała już w tym roku na podium w imprezie tej rangi w Talinie (Estonia).

Z kolei podczas Pucharu Europy Kadetek w Gyor (Węgry) Nina Podymska (Gokyo Judo) również w kategorii -48 kg zdobyła brązowy medal. Zaledwie miesiąc temu Nina stanęła na najwyższym stopniu podium podczas Pucharu Europy Kadetek w Rydze.

Gratulacje