MEDALOWY WEEKEND NASZYCH REPREZENTANTÓW.


W dniach 25-26.05 odbyły się dwa turnieje Pucharu Europy. Seniorski turniej miał miejsce w Bośniackim Pale, gdzie reprezentantki KS AZS-AWF Wrocław zdobyły dwa brązowe medale: Oliwia Kutyła w kategorii 52 kg oraz Anna Dyba w kategorii 78 kg. Z kolei w juniorskim turnieju na Litwie Kinga Klimczak (Praesidium Wrocław) weszła do finału w kategorii 52 kg, zdobywając ostatecznie srebrny medal.

W Pale 5 miejsce zajął Igor Błaszczak (60 kg), 7 miejsce Amelia Konfisz (63 kg) oraz 7 miejsce zajął Piotr Zender (66 kg)