MEDALE MISTRZOSTW POLSKI U20 I U23 ROZDANE.
W miniony weekend podczas Mistrzostw Polski U20 i U23 w Pile reprezentanci z Dolnego Śląska zdobyli 8 medali (4 srebrne i 4 brązowe). Znakomicie spisała się również drużyna Dolnego Śląska, która zdobyła wicemistrzostwo Polski.
GRATULUJEMY
Medale U20
III miejsce Dawid Kamiński +100 kg
Medale U23
II miejsce Oliwia Kutyła -52 kg (KS AZS-AWF Wrocław)
II miejsce Anna Świtniewska -57 kg (KS AZS-AWF Wrocław
II miejsce Katarzyna Huniewicz +78 kg (WKS Śląska Wrocław)
II miejsce Poterała Gracjan -100 kg (Juvenia Wrocław)
III miejsce Marta Twardowska -57 kg (Juvenia Wrocław)
III miejsce Maksymilian Chudzik -60 kg (Winner Wrocław)
III miejsce Kacper Łempicki -73 kg (Juvenia Wrocław)
