MEDALE MISTRZOSTW POLSKI U20 I U23 ROZDANE.


W miniony weekend podczas Mistrzostw Polski U20 i U23 w Pile reprezentanci z Dolnego Śląska zdobyli 8 medali (4 srebrne i 4 brązowe). Znakomicie spisała się również drużyna Dolnego Śląska, która zdobyła wicemistrzostwo Polski.

GRATULUJEMY

Medale U20

III miejsce Dawid Kamiński +100 kg

Medale U23

II miejsce Oliwia Kutyła -52 kg (KS AZS-AWF Wrocław)

II miejsce Anna Świtniewska -57 kg (KS AZS-AWF Wrocław

II miejsce Katarzyna Huniewicz +78 kg (WKS Śląska Wrocław)

II miejsce Poterała Gracjan -100 kg (Juvenia Wrocław)

III miejsce Marta Twardowska -57 kg (Juvenia Wrocław)

III miejsce Maksymilian Chudzik -60 kg (Winner Wrocław)

III miejsce Kacper Łempicki -73 kg (Juvenia Wrocław)