MARTA KURAŚ AKADEMICKĄ MISTRZYNIĄ POLSKI!!!


W dniach 15-16.03 w Hali sportowej Politechniki Białostockiej odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski podczas których złoty medal zdobyła Marta Kuraś (Praesidium Wrocław). Marta na tych zawodach reprezentowała Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie na co dzień studiuje. Nasi reprezentanci z Dolnego Śląska walczyli również w blokach finałowych ostatecznie kończąc na V miejscach.

Wyniki: https://judo.bialystok.pl/amp2025/