ŁEMPICKI I BOGDAŃSKI NA PODIUM PUCHARU POLSKI JUNIORÓW W GDYNI.


2 brązowe medale przywieźli dolnośląscy judocy z Otwartego Pucharu Polski Juniorów (Baltic Cup) w Gdyni, który odbył się w minioną sobotę. Brązowy medal w kategorii -73 kg zdobył Kacper Łempicki (Juvenia Wrocław) oraz Wojciech Bogdański (KS AZS-AWF Wrocław) w kategorii -90 kg. Obaj zawodnicy stoczyli po 6 walk z czego 5 rozstrzygnęli na swoją korzyść. W walkach o brązowe medale pokonali odpowiednio reprezentantów Gwardii Łódź oraz Kuma Warszawa.

V miejsce zajęła Maria Gościniecka (Winner Wrocław) i VII Nikola Figiel (również Winner Wrocław). Obie zawodniczki startowały w kategorii -57 kg.

Gratulujemy