KOlejny sukces Kingi Wolszczak
Drugi medal w tym roku zdobywa Kinga Wolszczak w kategorii +78 kg. Tym razem zawodniczka WKS Śląska Wrocław zdobyła w dniu 11.02 brązowy medal podczas turnieju African Open w Tunezji, zdobywając tym samym kolejne punkty do rankingu olimpijskiego.
Na kontynencie afrykańskim Kinga wygrała pierwszą walkę z Algierką Nermine Graoua, a następnie przegrała z holenderką Carmen Dijkstrą. W walce o brązowy medal zawodniczka z Dolnego Śląska spotkała się z Litwinką Kmieliauskajte pokonując ją przed czasem przez trzymanie.

źródło: archiwum prywatne