Kolejny sukces Dolnośląskiego Judo.


W dniach 5-6 października odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzieży w Kielcach, podczas których świetnie spisali się zawodnicy i zawodniczki z Dolnego Śląska. Łącznie wrocławscy judocy zdobyli 8 medali w tym: 3 złote i 5 brązowych.

Ponadto reprezentacja Dolnego Śląska wygrała turniej drużynowy, zostając Mistrzem Polski Młodzieży.

Wielkie gratulacje dla wszystkich medalistów i całej drużyny.

I miejsce Oliwia Kutyła kat. 52 kg (KS AZS-AWF WROCŁAW)

I miejsce Igor Błaszczak kat. 60 kg (JUVENIA WROCŁAW)

I miejsce Marta Twardowska kat. 57 kg. (JUVENIA WROCŁAW)

III miejsce Piotr Zender kat. 66 kg (JUVENIA WROCŁAW)

III miejsce Jakub  Malinowski kat. 60 kg( WINNER WROCŁAW)

III miejsce Aleksander Raczek kat. 90 kg (JUVENIA WROCŁAW)

III miejsce Anna Świtniewska kat. 57 kg. (KS AZS-AWF WROCŁAW)

III miejsce Paulina Zarychta kat. 70 kg (JUVENIA WROCŁAW)