Już pod koniec kwietnia dolny sląsk będzie gospodarzem ogólnopolskiej olimpiady młodzieży. serdecznie zapraszamy na to wydarzenie. poniżej komunikat organizacyjny imprezy. do zobaczenia w trzebnicy.