Judocy z wrocławia najlepsi w warszawie.


W miniony weekend zakończył się turniej rangi European Open w Warszawie. Spośród licznej reprezentacji Polski tylko Anna Dyba w kategorii -78 kg i Damian Szwarnowiecki w kategorii 81 kg dotarli do strefy walk o medale, ostatecznie zajmując piąte miejsca. Oboje naszych zawodników było bardzo blisko medalu, gdyż swoje pojedynki przegrali po dogrywkach. Anna Dyba walczyła o brąz z Holenderką Linde Hanstede, a Damian Szwarnowiecki z Francuzem Pierrem Baptiste. Pozostali nasi reprezentanci odpadli w eliminacjach. Cieszy fakt, że to judocy z Dolnego Śląska zanotowali najlepszy występ spośród polskich reprezentantów. Aktualnie nasi zawodnicy przebywają na zgrupowaniu Kadr Narodowych w Spale gdzie szykują się do kolejnych startów. Gratulacje i życzymy powodzenia w kolejnych występach.