III Winner Judo Cup przyciągnął setki młodych judoków do Wrocławia


7 marca 2026 roku w KGHM Ślęza Arena we Wrocławiu odbyła się trzecia edycja Winner Judo Cup, jednego z największych młodzieżowych turniejów judo w regionie, organizowany przez klub Winner Wrocław. Na matach pojawiło się blisko 800 zawodników reprezentujących 38 klubów z 6 krajów, rywalizujących w kategoriach wiekowych U9, U11, U13, U15 oraz U18.

Turniej dostarczył wielu emocji i efektownych pojedynków. Młodzi judocy zaprezentowali wysoki poziom sportowy, a kibice mogli oglądać dynamiczne walki i dużą wolę zwycięstwa.

Wśród uczestników nie zabrakło również licznej grupy zawodników z wrocławskich klubów, którzy wielokrotnie pokazywali się z dobrej strony, zdobywając miejsca na podium oraz cenne doświadczenie turniejowe. Dla wielu młodych sportowców był to ważny start i kolejny krok w rozwoju sportowej kariery.

III Winner Judo Cup po raz kolejny potwierdził, że Wrocław jest miejscem, w którym młodzieżowe judo rozwija się bardzo dynamicznie, a takie wydarzenia są świetną okazją do sportowej rywalizacji i integracji środowiska judo.

Wyniki walk dostępne są w oficjalnym zestawieniu turniejowym poniżej,