Anna Dyba wicemistrzynią Akademickich Mistrzostw Europy!!!


W dniu wczorajszym zawodniczka KS AZS-AWF Wrocław Anna Dyba ponownie stanęła na podium Akademickich Mistrzostw Europy w kategorii -78 kg ,tym razem zajmując II miejsce. Ania stoczyła 4 walki z czego 3 rozstrzygnęła na swoją korzyść. W finale musiała uznać wyższość zawodniczki z Włoch Betty Vuk.

W bloku finałowy znalazł się również Konrad Szatkowski (KS AZS-AWF Wrocław), jednak ostatecznie zajął V miejsce. Pozostali reprezentanci jak i drużyna AWF Wrocław odpadli w eliminacjach.

Przypomnijmy, iż w tym roku jest to kolejny sukces studentów z Wrocławia. Podczas niedawno zakończonej Letniej Uniwersjady w Rhine -Ruhre (Niemcy) Paulina Szlachta zajęła wysokie V miejsce.

Serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy.