3 medale w Podgoricy.


Podczas turnieju z cyklu Pucharu Europy w Podgoricy znakomicie spisały się reprezentantki z Wrocławia.

Po złoto sięgnęła Urszula Hofman w kategorii +78 kg, która od niedawna reprezentuje KS Praesidium Wrocław.

Brązowe krążki zdobyły: Kinga Klimczak -52 kg (KS Praesidium Wrocław)) oraz Paulina Szlachta -48 kg (KS AZS-AWF Wrocław).

Tuż za podium uplasował się Igor Błaszczak -60 kg (Juvenia Wrocław).