2 medale pucharu Polski juniorów w bytomiu.


W miniony weekend zawodnicy Dolnego Śląska wzięli udział w ostatnim turnieju w tym roku. Podczas Pucharu Polski Juniorów nasi reprezentanci zdobyli złoty i srebrny medal (Kacper Łempicki Juvenia Wrocław kat. 73 kg i Wojciech Bogdański KS AZS-AWF Wrocław- 100 kg).

Pozostałe wyniki:

Martyna Szopa V miejsce kat 57 kg

Urszula Janusz VII miejsce kat. 63 kg

Maksymilian Piktel i Teodor Bogdański VII miejsce kat. 73 kg.

Gratulujemy